مشاوره و سفارش

اسلایس سیر

سیر اسلایس شده یکی از فرآورده‌های سیر می‌باشد که از طریق روش‌های مختلف خشک شده و تا مدت طولانی ماندگاری دارد. مصارف فراوان و همیشگی اسلایس سیر به دلیل مواد موثره فراوان آن باعث شده در صنایع غذایی، دارویی و دامی به وفور و در طول سال مورد مصرف قرار گیرد. این مجموعه توان تامین عمده این محصول را در طی سال دارد. اسلایس سیر به دو صورت آفتابی و دستگاهی خشک می‌شود. صادرات این محصول آسان بوده و مشتریان اعتماد بیشتری به اسلایس دارند. قیمت پایین این محصول باعث مزیت بیشتر آن شده است.

پودر سیر

پودر سیر از آسیاب نمودن سیر خشک شده بدست می‌آید. پودر سیر در صنایع غذایی، دارویی و دام و طیور به وفور مورد استفاده قرار می‌گیرد. از آنجایی که پودر سیر یک آنتی بیوتیک طبیعی می‌باشد در خوراک مرغ‌های گوشتی، ماهیان، میگو، بوقلمون، دام سبک و سنگین و … مورد استفاده قرار می‌گیرد. پودر سیر ادویه پایه بوده و توسط شرکت‌های بسته‌بندی و ساخت ادویه‌های ترکیبی مورد استفاده قرار می‌گیرد. در صورتی که امکان نگهداری سیر را به مدت طولانی ندارید می‌توانید به صورت اسلایس تا مدت طولانی آن را نگهداری کنید.

سیر منجمد

سیر حبه شده منجمد و گرم بیشتر در انواع کارخانجات فرآورده‌های گوشتی مانند همبرگر، کباب لقمه، سوسیس و … و تولید ترشی‌جات مختلف مورد استفاده قرار می‌گیرد. با چرخ کردن سیر در کارخانجات فرآورده‌های گوشتی طعم محصولات را بهتر می‌کنند. سیر مروارید پراستفاده‌ترین نوع سیر در تولید ترشی‌جات می‌باشد. سیر کالباسی بیشتر در کارخانجات فرآورده‌های گوشتی استفاده می‌شود. سیر دارای مواد آنتی بیوتیکی بسیاری می‌باشد. همچنین در سایر کارخانجات مانند تولید سس استفاده فراوانی می‌شود.

اسلایس پیاز

اسلایس پیاز خشک از پرکاربردترین محصولات خشک در صنایع غذایی می‌باشد. اسلایس پیاز بسته به کیفیت آن در موارد مختلفی مورد استفاده قرار می‌گیرد. اسلایس مرغوب توسط شرکت‌های بسته‌بندی و صادراتی مورد استفاده قرار می‌گیرد و نوع آسیابی آن برای تبدیل به پودر و در حجم‌های خیلی بالا پرکاربرد است. از اسلایس پیاز به عنوان پیاز سرخ شده هم فراوان استفاده می‌شود چرا که در سریع‌ترین زمان ممکن سرخ می‌شود.

پودر پیاز

پودر پیاز محصولی پرمصرف در صنایع غذایی و به‌خصوص به عنوان مواد اولیه مورد استفاده قرار می‌گیرد. از پودر پیاز در تهیه انواع پودرهای سوخاری، طعم‌دار کردن، کارخانجات کنسروسازی، غذای آماده و بسیاری از کارخانجات استفاده می‌گردد. پودر پیاز باعث آسان شدن فرایند تولید در کارخانجات و آشپزی‌ها می‌باشد. در صورتی که امکان نگهداری پیاز منجمد وجود نداشته باشد می‌توان پودر پیاز را نگهداری نمود.

لیست کامل قیمت محصولات

نام محصولتوضیحاتنوع بسته بندیوضعیتقیمت
پودر سیر-سفارشیموجودتماس بگیرید
اسلایس سیر-سفارشیموجودتماس بگیرید
پودر پیاز-سفارشیموجودتماس بگیرید
اسلایس پیاز-سفارشیموجودتماس بگیرید
سیر سیاه-سفارشیموجودتماس بگیرید
فرم مشاوره و سفارش

درباره ما :

صنایع غذایی فرداد تولیدکننده صیفی‌جات خشک و به صورت تخصصی سیر و پیاز از سال 95 فعالیت خود را آغاز نموده است. این مجموعه با هدف راه‌یابی به بازارهای جهانی پا به عرصه تولید گذاشته است تا گامی در جهت ارتقای سطح تولید کمی و کیفی محصولات ایرانی در دنیا برداشته باشد.

مدیر مجموعه فرداد

امیر خداوردی‌زاده

Call Now Buttonتماس بگیرید