فروش سیر اسلایس همدان + قیمت

فروش سیر اسلایس همدان در طول سال در حال انجام می باشد چرا که سیر جز ادویه های پایه محسوب می شود و از طرفی سیر در کارخانجات صنایع غذایی، دارویی، دام طیور و آبزیان و…به صورت عمده مورد مصرف قرار می گیرد.

فروش سیر اسلایس همدان

فروش سیر اسلایس همدان به صورت عمده

همانطور که بهتر می دانید در سراسر کشور تولیدکنندگان مختلفی در حال تولید اسلایس سیر خشک هستند. کارخانه تولید اسلایس سیر همدان با توجه به مواد اولیه مرغوب، خالص بودن محصولات، کیفیت بالا و دارای مواد موثره فراوان در سیر می تواند بهترین کیفیت را برای ارائه برای مشتریان داخلی و صادراتی ایجاد نماید.

فروش اسلایس سیر همدان

با توجه به منابع در دسترس قیمت تولید سیر اسلایس همدان بسیار رقابتی تر از بقیه تولیدکنندگان انجام می شود.
تولیدکنندگان باید به این مسئله خوب توجه کنند که همیشه الزامات صادرات را داشته باشند تا وقتی که مشتری صادراتی دارند بتوانند او را ساپورت کنند.
خیلی از تولیدکنندگان ایرانی حتی سیب سلامت و پروانه بهداشتی ندارند و این یعنی خود را در حد و حدود صادرات نمی بینند که برای آن اقدام نمایند.

صادرات اسلایس سیر همدان به دنیا

فعالین خشکبار و به خصوص اسلایس سیر همدان می توانند بازار خود را 8 میلیارد جمعیت بدانند. کشورهای اطراف ما تشنه اسلایس سیر همدان برای مصارف مختلف هستند.

پودر سیر دامی یکی از فرآورده های سیر است که اگر بتوانید مشتری صادراتی فراهم کنید سود بسیار زیادی را با توجه به قیمت پایین آن در ایران بدست اورید. فروش اسلایس سیر همدان منوط به فصل خاصی نیست حتی در زمان کمبود سیر می توانید این فرآورده را به قیمت بالاتری صادرات نمایید.

فروش اسلایس سیر همدان

به یاد داشته باشید مشتریان شما زمانی برای شما به خریدار تبدیل می شودند که به شما اعتماد کنند، بنابراین از خود بپرسید مشتریان چرا باید به من اعتماد کنند؟ من با دیگران چه تفاوتی دارم؟ همیشه برای مشتریان خود مشاوره دلسوزی باشید که سود او سود شما و ضرر او ضرر شما باشد آنگاه می بینید که حتی از شما برای سایر مسائل هم مشورت می گیرد.

فروش سیر اسلایس همدان می تواند درآمد بالایی را برای شما ایجاد نمایید چرا که خرید و فروش اسلایس سیر به صورت تناژ و به صورت مکرر است.

بهتر است از بازار مقصد اطلاعات کامل تری داشته باشید تا بتوانید بر مذاکره با خریدار موفق تر  ظاهر شوید. همیشه قیمت سیر خشک را در مقصد جویا شوید تا با قیمت مناسبی فروش را تجربه نمایید.

تولیدات صنایع غذایی فرداد

صنایع غذایی فرداد به صورت تخصصی تولیدکننده فرآورده های سیر و پیاز می باشد که از جمله می توان به:

  • سیر اسلایس خشک
  • پیاز خشک اسلایس
  • پودر پیاز
  • پودر سیر
  • سیر منجمد
  • پیاز منجمد

اشاره نمود که توانایی عرضه محصولات را در بازارهای داخلی و صادراتی دارا می باشد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما